We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
Lian Li RB 650B | 650W ATX 3.1 Power Supply
In stock
SKU
RB0650B
| Full technical specification | |
|---|---|
| Part Number | RB0650B |
| Power | 650W |
| Efficiency Rating | Bronze Certified |
| Manufacturer Warranty | 5-Year Warranty |
| Power Supply Form Factor | ATX |
| Output Connector(s) | 1x 16-Pin PCIe 5.1 12V-2x6 (12+4-Pin, native, via 12V-2x6 PSU side, 450W) |
| Features | ErP Lot 6, including 6/8-pin PCIe adapter cable (1x 12V 2x6 socket to 1x 6/8-pin PCIe plug) |
| Minimum Watts | 650W |
| Free Shipping | No |
We found other products you might like!













